Вакцина Ла-Сота 50доз
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 грн
- Готово до відправки
- Код: 6337
- +380 (93) 256-88-95
- +380 (67) 433-04-37-Viber
Вакцина Ла-Сота 50 доз
Склад
Виготовлена з вируссодержащей экстраэмбриональной рідини курячих ембріонів, являє собою однорідну масу або дрібнозернисту таблетки світло-коричневого або рожево-кремового кольору, легко, яка розчиняється при додаванні води або фізіологічного розчину.
Фармакологічні свойтства
Вакцина лікувальними властивостями не володіє. Імунітет у птахів після вакцинації всіма методами настає через 7 – 8 днів.
Показання
Для профілактики ньюкаслської хвороби птахів в благополучних і неблагополучних господарствах.
Дози і спосіб застосування
Для імунізації придатна вакцина з біологічною активністю не нижче 8,5 lg ЭИД50/мл Вакцину застосовують, иммунизируя клінічно здорову птицю, незалежно від її породи, продуктивності (несучості) і періоду линьки. За 3 – 4 дні до вакцинації та протягом 5 днів після неї виключають дачу птиці антибіотиків, сульфаніламідних і нитрофурановых препаратів. Вакцинують птицю: у благополучних господарствах у віці 15 – 20, 45 – 60, 140 – 160 днів і далі через кожні 6 місяців; в неблагополучних господарствах у віці 10 – 15, 40 – 55, 120 – 140 днів і далі через кожні 6 місяців. Конкретні строки вакцинації та ревакцинації у благополучних і неблагополучних господарствах визначають за станом напруженості імунітету. Результат кожної імунізації контролюють через 14 – 21 день дослідженням сироватки в РЗГА, при цьому досліджують не менше 20 – 30 проб крові від птахів, що перебувають у пташнику (залі). Вакцинацію і ревакцинацію птиці проводять, якщо в благополучних господарствах у 20 %, а в неблагополучних у 10 – 12 % і більше проб мають у крові титри антитіл нижче 1/8. Якщо імунізація в благополучних щодо ньюкаслської хвороби господарствах проводиться вперше, то одночасно вакцинують всю птицю, починаючи з 15-денного віку. У неблагополучних господарствах курчат, отриманих від курей раніше не вакцинованих проти ньюкаслської хвороби, вакцинують у віці 5 – 6 днів і повторно через 21 день. У благополучних господарствах вакцину застосовують методом випоювання з питною водою або аерозольно. У неблагополучних господарствах птахів прищеплюють аерозольним або интраназальным методом. Для интраназальной вакцинації вміст флакона розводять в дистильованої або кип'яченої води. Вакцинацію проводять шляхом закапування вакцини очною піпеткою в ніздрі птиці всіх вікових груп в обсязі 2 крапель, іншу ніздрю закривають пальцем для більш глибокого введення вакцини в носову порожнину. Кількість розчинника вакцини і кількість імунізованих курчат визначають по таблиці 1.
Таблиця 1. Интраназальная вакцинація.
Обсяг дози на курча - 0,1 (2 краплі).
Кількість иммунизируемых курчат - 1000.
Для вакцинації методом випоювання вміст флакона розводять в охолодженій кип'яченій воді з вмістом у ньому 25 % свіжого пастеризованого молока. Допускається розведенням вакцини в охолодженій кип'яченій воді без додавання молока. Розведену вакцину випоюють птиці з чистих поїлок, вранці, 2 дні підряд. Поїлки, в які наливають вакцину, повинні бути ввечері ретельно вимиті водою без застосування деззасобів. Вакцину випоюють птиці після попередньої витримки її без корму та води протягом 2 – 4 годин. Дача корму та води птиці після випоювання вакцини дозволяється через 1,5 години. Кількість розчинника і кількість иммунизируемых курчат визначають за таблицею 2.
Таблиця 2. Вакцинація методом випоювання з розрахунку на 100 иммунизируемых курчат.
Курчата 1-25-денного віку: об'єм розчинника 500 мл, доза випоювання 5 мл.
Курчата 30-60-денного віку: об'єм розчинника 1000 мл, доза випоювання 10 мл
Курчата старше 60-денного віку: об'єм розчинника 1500 мл, доза випоювання 15 мл
Побічні дії
На 4 — 5 день після вакцинації у молодняку може з'явитися нездужання, задишка, зниження апетиту, дещо збільшується відмінок. Ці явища зникають до 10 – 12 день після вакцинації. У дорослих птахів поствакцинальної реакції, як правило, не спостерігається.
Протипоказання
Клінічно хвора птиця.
Особливі вказівки
При порушенні цілості флакона, зміну кольору вакцини, консистенції, а також у разі невикористання розведеної вакцини протягом 4 годин, препарат вибраковують і інактивують кип'ятінням протягом 30 хвилин або заливають на 30 хвилин 2 % розчином лугу або 5 % розчином хлораміну (1:1).
Умови зберігання
Термін придатності вакцини — 12 місяців з дня її виготовлення за умови зберігання (транспортування) у темному місці при температурі не вище 4 – 8 °С.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Базальт |
- Ціна: 36 ₴